El.paštas | Svetainės medis

5 būdai pasirūpinti savo automobiliu

valentinas-1-2018-02-12.jpg

Valentino dienos proga pasinaudokite galimybe parodyti dėmesį ir savo transporto priemonei – štai 5 paprasti būdai, kaip galima lengvai pasirūpinti savo automobiliu.

NEVEŽIOKITE NEREIKALINGO SVORIO
Visada pilna daiktų bagažinė ne tik didina kuro sąnaudas bet ir gali prisidėti prie stipresnio automobilio pakabos susidėvėjimo. Todėl nereikalingus daiktus geriausia palikti namie.

NEPAMIRŠKITE KARTS NUO KARTO NUPLAUTI
Šaltuoju sezonu vilioja mintis pataupyti ir automobilio neplauti – vis vien greitai susipurvins. Tačiau šiuo metų laiku ant kelio barstomos druskos ilgai nenuplautos daro neigiamą poveikį automobilio kėbului ir spartina korozijos procesus. O švariu automobiliu dar ir smagiau važiuoti.

KARTĄ PER SEZONĄ BŪTINAI PAKEISKITE STIKLO VALYTUVŲ ŠLUOTELES
Dažnas vairuotojas net neįtaria, kad dalis prasto matomumo žiemą yra dėl susidėvėjusių valytuvų šluotelių. Ilgainiui ant valytuvo šluotelių susikaupę riebalai ir nešvarumai, pažeista valytuvo gumos briauna ir pasikeitęs gumos standumas gali matomumą sumažinti net 30-40%. Todėl kartą per sezoną pakeitę valytuvo šluoteles galėsite užtikrinti geresnį kelio matomumą ir saugesnį važiavimą.

Bonus: nusivalykite automobilio stiklą ir iš vidaus – ant jo nusėdę riebalai ir dulkės daro didelę įtaką matomumui.

LAIKU KEISKITE TEPALUS IR FILTRUS
Be tepalo automobilio variklis galėtų veikti ne ilgiau kaip 2 minutes kol taptų visai netinkamas naudoti, todėl laiku pakeisti tepalą ir jo filtrus yra gyvybiškai svarbu automobiliui. Kadangi tepalo kokybė kinta ne tik nuo eksploatavimo trukmės bet ir nuo laiko, kiekvieno automobilio tepalus reikėtų keisti nerečiau negu kas 15 000 km, ypač, jeigu automobilis nenaujas ar mažai naudojamas.

PATIKRA
Periodiška automobilio patikra gali ne tik užkirsti kelią netikėtiems gedimams kelyje, bet ir laiku parodyti gedimus, kurie ilgainiui gali rimtai pakenkti Jūsų transporto priemonei. Todėl reikėtų bent kartą per pusę metų profilaktiškai patikrinti visas savo automobilio sistemas.


R2L autoservisas pasirūpins Jūsų automobiliu. Registruokitės telefonu 8 611 30777

R2L autoservisas – Ratuotam Dvigubai Linksmiau!

Registruokitės remontui

mūsų partneriai

NORITE TAPTI MŪSŲ PARTNERIU? SUSISIEKITE! Susisiekti