El.paštas | Svetainės medis

Audi A6 2002 vertinimas

Audi A6 r2l 2 2019 03 29

Nuo šiol automobilių vertinimus galėsite rasti ir mūsų svetainėje!

Šią savaitę susipažinkite su 2002 m. Audi A6!

 

Audi A6 – 2002 m.

Audi A6 yra Audi 100 (liaudiškai vadinamo „silke“) tęsinys. Gaminama nuo 1994 m., 2002 m. modelis pakliūva į antrąją kartą, gamintą nuo 1997 m. iki 2004 m.

Tai yra komfortiškas ir patogus automobilis. Švelniai perjungiamos belaipsnės pavarų dėžės (multitronic) pavaros ir daugiasvirtė priekinė pakaba užtikrina ypač malonų važiavimą.

Tačiau komfortas ateina su kaina.

Daugiasvirtė aliuminio lydinio priekinė pakaba automobiliuose Audi A6 yra ne tik komfortiška, bet ir pakankamai sudėtinga ir, deja, ne itin patikima (ypač važiuojant retai lygiais Lietuvos keliais). Todėl ją remontuoti tenka dažnai ir paprastai tai tampa nemenka investicija.

Kitas komforto šaltinis – belaipsnė (multitronic) pavarų dėžė – taip pat gali kelti iššūkių. Jos remontas yra gana sudėtingas, o pati dėžė nėra patikima. Todėl renkantis Audi A6 rekomenduotume ieškoti modelio su daug patikimesne mechanine pavarų dėže.

Audi A6 leidžiama su keliais skirtingais varikliais. 1.9 l turbodyzelinis ir 2.0 l benzininis varikliai gali pasirodyti kiek per silpni tokio dydžio ir svorio automobiliui. Laimei yra 2.7 l ir 3 l benzininiai ir 2.5 l turbodyzelinis variantai.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad nors 2.7 l ir 3.0 l varikliai yra patenkinami, 2.5 l turbodyzelinis variklis garsėja rinkoje savo gedimais. Šių variklių paskirstymo veleno konstrukcija yra netinkama ir dėl tepimo trūkumo ir didelės trinties labai greitai išsidėvi. Šis gedimas yra sunkiai taisomas ir pakankamai brangus.

Jeigu nepriklausomai nuo to, norite būtent 2.5 l variklio, rekomenduojame prieš perkant patikrinti, ar variklis priskirtas A ar B grupei. B grupės varikliuose šis gedimas yra šiek tiek retesnis.

Nereta Audi A6 automobilių problema yra tepalo nuotėkis per vožtuvų dangtelius ir elektrinės dalies problemos. Elektrinėje dalyje ypatingą iššūkį kelia komforto blokas, valdantis langų atidarymą ir uždarymą. Taip pat, neretai žiemą išlūžta lango kėliklio laikikliai.

Automobilis nėra itin atsparus korozijai – dažniausi židiniai: sparnai ties slenksčiais, slenksčiai ir durų apačios.

Nepaisant to, Audi A6 yra komfortiškas automobilis, lengvai konkuruojantis su BMW 5 klase ir Mercedes-Benz E-klase. Jis turi puikų aerodinaminio pasipriešinimo koeficientą – 0.28, kuris tik vos vos nusileidžia Toyotai Prius, kuri garsėja savo aerodinamiškumu. Taip pat, džiugu žinoti, kad automobilis buvo leidžiamas ir visais varančiais ratais.

Santrauka:

+ Itin komfortiškas ir erdvus

- Nepatikima belaipsnė pavarų dėžė, 2.5 l turbodyzeliniai varikliai ir elektronika

Pastabos: rinktis mechaninę pavarų dėžę ir ne A grupės 2.5 l turbodyzelinius variklius, pasiruošti investuoti į tinkamą eksploataciją

Registruokitės remontui

mūsų partneriai

NORITE TAPTI MŪSŲ PARTNERIU? SUSISIEKITE! Susisiekti