El.paštas | Svetainės medis

Liqui Moly akcija

R2L LM lagu ploviklis A4 FINAL

R2L ir LIQUI MOLY rūpinasi Jūsų automobiliu bet kokiu oru!

Kiekvienam, perkančiam ir keičiančiam LIQUI MOLY tepalus R2L autoservise dovanojame LIQUI MOLY žieminį langų plovimo skystį.

Dar ne laikas keisti tepalus? Spausk like ir dalinkis šiuo post‘u su draugais mūsų Facebook paskyroje ir keturiems laimingiesiems LiquiMoly žieminį langų plovimo skystį padovanosime gruodžio 3 d.

 

AKCIJOS SĄLYGOS

Akcijos vykdytojas: R2L autoservisai:
Justiniškių g. 134A, Vilnius
Mokslininkų g. 11B/2, Vilnius

Akcijos trukmė: nuo 2020 m. lapkričio 11 d. iki 2020 m. gruodžio 12 d. arba iki kol baigsis akcijos dovanos

Akcijos dovana: LIQUI MOLY žieminis langų plovimo skystis 4 L talpoje. Akcijos dovanų kiekis yra ribotas.

Akcijos sąlygos:
Klientas, norintis gauti akcijos dovanas, turi pirkti ir keistis LIQUI MOLY tepalus viename iš R2L autoservisų (Justiniškių g. 134A, arba Mokslininkų g.11B/2) akcijos laikotarpiu. Už vieno automobilio vieną tepalų pakeitimą duodama viena dovana.

Taip pat po vieną akcijos dovaną dovanojama 4 asmenims, paspaudusiems like ir share mygtukus ant reklaminio akcijos post‘o Akcijos vykdytojo Facebook paskyroje (@R2Lautoservisas). 4 nugalėtojai išrenkami 2020 m. gruodžio 3 d. burtų keliu iš visų iki tos dienos like ir share mygtukus paspaudusių asmenų. Nugalėję asmenys informuojami bendru komentaru ant akcijos post‘o ir asmenine žinute (jeigu įmanoma) į jų Facebook profilį.

Nugalėję asmenys patys atsakingi už akcijos dovanos atsiėmimą iš vieno iš R2L autoservisų (Justiniškių g. 134A, Vilniuje, arba Mokslininkų g. 11B/2, Vilniuje). Dovaną galima atsiimti autoserviso darbo valandomis adresu Justiniškių g. 134A, Vilniuje, arba Mokslininkų g. 11B/2, Vilniuje iki 2020 m. gruodžio 31 d. Akcijos dovana įteikiama tik paspaudusiam like ir share mygtukus asmeniui, paštu nesiunčiama ir ilgiau nei 2020 m. gruodžio 31 d. nesaugoma.

Akcijos vykdytojas (R2L autoservisai) turi teisę savo nuožiūra be išankstinio perspėjimo keisti akcijos sąlygas ir terminus.

Kilus klausimams dėl akcijos sąlygų prašome kreiptis telefonu 8 614 22933 arba el. p. ruta@r2l.lt

Registruokitės remontui

mūsų partneriai

NORITE TAPTI MŪSŲ PARTNERIU? SUSISIEKITE! Susisiekti